Urime nga zemra ime

Urime nga zemra ime

Urime urime nga zemra ime.
Fat dhe lumturi te deshiroj,
me vjen keq shume qe
nuk jam aty me ty te festoj Lexo komplet »

Te uroj qdo gje ne jete

Te uroj qdo gje ne jete

Te uroj qdo gje ne jete, 
ne trup shendet,
ne mesim vullnet,
ne ide drejtesi
ne nerva qetesi, Lexo komplet »

Faqja 5 nga 15123456789101112131415