Sot eshte ditlindja jote

Sot eshte ditlindja jote

Sot eshte ditlindja jote,
Me zemer ta uroj,
Fat e lumturi,
Ne jet te deshiroj,
Drita e zotit rrugen ta ndricoft, Lexo me shume »

Urime te shumta per ty…

Urime te shumta per ty...

Sepse kjo esht menyra me e bukurper te shprehur gjithshka dhe per te bere te lumtur dike . Dhe un dua te t’bej te lumtur sepse e meriton vertet . Dua te t’tregoj qe ke nje rendesi teper te madhe per mua Lexo me shume »

Faqja 1 nga 512345