E dashur moter

E dashur moter

E dashur moter! Ndihem shume krenar/e te te therras ty MOTER. Je ajo qe me mbeshtete ne çdo rruge qe une zgjedh, je ajo me te cilen flas per çdo problem dhe gezim timin. Lexo komplet »

Sot ke ditelindjen

Sot ke ditelindjen

Sot ke ditelindjen 
kete se harroj 
sot kete dite 
me hare e festoj  Lexo komplet »

Faqja 1 nga 15123456789101112131415